بسته بندی اثاثیه منزل کرج

بسته بندی اثاثیه منزل کرج

یکی از جذاب ترین خدمات کمپانی های حمل اثاثیه که این روزها طرفداران بسیاری دارد، بسته بندی اثاثیه منزل است. این فرآیند به گونه ای خاص و با استفاده از ابزار و تجهیزات مناسبی صورت می گیرد. حتما برایتان پیش آمده است که از خانه ای به خانه ای دیگر نقل مکان کنید. حتما می دانید که در صورتی که خودتان اقدام به بسته بندی وسایل خانه کنید، روز ها به طول خواهد انجامید. اما استفاده از این خدمات نوین، به وسیله افراد و نیروی آموزش دیده انجام می شود. بنابراین آموزش های خاصی به این افراد داده شده است تا در کوتاه ترین زمان، اثاثیه خانه شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنند.

بسته بندی اثاثیه منزل کرج

بسته بندی اثاثیه منزل کرج

 

شماره های تماس : ۰۹۱۰۴۶۱۳۸۳۸ ۰۹۱۹۷۳۰۱۱۹۸ ۰۹۱۱۲۶۹۶۰۳۶ ۰۲۶۳۴۳۴۸۰۲

اگر تا به حال اسباب کشی را تجربه کرده باشید می دانید که خرید کارتن مناسب برای بسته بندی بسیار دشوار است. تیم های متخصصی که در حال ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه هستند، محصولات مورد نیاز شما از جمله کارتن، چسب، و…را برای شما تهیه می کنند. بنابراین در صورتی که شما مجبور باشید طی چند روز اسباب کشی کنید، نگرانی خاصی وجود نخواهد داشت. اگر نیاز به خدمات بسته بندی اثاثیه و چیدمان آن ها را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

چرا بسته بندی اثاثیه اهمیت دارد؟

مهم ترین نکته در جابه جایی وسایل، حفظ ایمنی و سلامت آن ها است. با توجه به افزایش هزینه های خرید لوازم خانگی و …بسیار اهمیت دارد که این وسایل در نهایت دقت بسته بندی شوند. شاید برایتان پیش آمده باشد که به دلیل استفاده از کارتن ها و یا کیسه های نامناسب، بسیاری از وسایل تان شکسته باشند. حتما تجربه چنین اتفاق تلخی را در هنگام اسباب کشی داشته اید و می دانید که تا چه میزان آزاردهنده است. بنابراین تیم های متخصص، امروز تلاش می کنند تا وسایل را به شیوه ای بسته بندی کنند تا هیچگونه آسیبی در هنگام جابه جایی و حمل به آن ها وارد نشود.

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل

 

باربری کرج
ادامه مطلب

برای آن که دیگر شاهد شکستن ظروف ارزشمند و مجسمه ها نباشید و یا نقوصی به ظروف برقی مانند یخچال شما وارد نشود، بهترین راه استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در کشور های اروپایی این خدمات دهه های متوالی است که به بهترین شکل ارائه می شوند. این راه حل ایده آل برای مردم کشور های توسعه یافته کاملا متداول است. افرادی که برای ارائه خدمات بسته بندی در حال فعالیت هستند، با احساس مسئولیت پذیری و تعهد کاری در کنار شما خواهند بود.

مهم ترین خدمات شرکت های بسته بندی اثاثیه

 • بسته بندی لوازم آشپزخانه از جمله ظروف، دستگاه های برقی، یخچال، ماشین های ظرفشوئی، لباس شوئی و…
 • بسته بندی لوستر و مهتابی
 • باز کردن سرویس خواب و بسته بندی آن ها
 • بسته بندی لوازم اتاق های کودکان
 • بسته بندی مبلمان، ناهارخوری و وسایل چوبی
 • جمع کردن پرده
 • جمع کردن و بسته بندی فرش ها
 • و…

در این میان بسته بندی لوازم ریز در کارتن های مناسب با سایز ایده آل انجام می شود. هم چنین این لوازم تفکیک می شوند و با استفاده از ابزار با کیفیت مانند چسب و پلاستیک مناسب بسته بندی می شوند. از جمله مهم ترین ابزاری که برای بسته بندی اثاثیه مورد استفاده قرار می گیرند، سلفون، ضربه گیر، چسب، کاور و کارتن هستند. این فرآیند می تواند به خواسته مشتریان طی یک روز و با رعایت تمام نکات انجام شود.

بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل

برخی از این نکات هستند که اهمیت بسیاری در تجربه یک اسباب کشی ایده آل دارند. برای نمونه استفاده از کارتن هایی با سایز بزرگ برای بسته بندی ظروف شکستنی بسیار اشتباه است. می توانید اطمینان حاصل کنید که این نکات از جانب تیم با تجربه و متخصص ما به خوبی رعایت خواهند شد.

باربری مهرشهر کرج
ادامه مطلب

یک اسباب کشی خاص را تجربه کنید

با تجربه این نوع اسباب کشی حتما عاشق اسباب کشی خواهید شد. می توانید بدون دغدغه انجام این امور را به ما بسپارید و با خیالی آسوده به انجام کارهای خود بپردازید. هم چنین نکته بسیار مهمی که وجود دارد، چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی است. خدمات چیدمان لوازم و وسایل نیز به طور تخصصی و در کوتاه ترین زمان قابل سفارش است. شما عزیزان می توانید با رزرو این خدمات از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی، اسباب کشی بهینه در هزینه ها، زمان و انرژی را داشته باشید

چیدمان خانه در یک چشم به هم زدن

بسته بندی اثاثیه منزل کرج

بسته بندی اثاثیه منزل کرج

 • نصب پرده
 • نصب سرویس خواب کودک و بزرگسال
 • جابه جایی لوازم و وسایل خانه
 • چیدمان لوازم آشپزخانه
 • پهن نمودن فرش ها
 • چیدمان مبلمان و میز ناهار خوری
 • چیدمان اسباب و اثاثیه ریز
 • چیدمان اتاق کودک
 • و…

همه این خدمات طبق سلیقه و میل شما انجام خواهند گرفت. مطمئنا تجربه چنین اسباب کشی برای همه ما مانند یک رویا خواهد بود. این کار به میزانی برای شما دارای سهولت و آسودگی است که شباهت بیشتری به اقامت در هتل دارد. ما تلاش داریم تا این فرآیند خسته کننده رابرای شما تبدیل به یک روز خاص و جذاب کنیم. اگر نیاز به خدمات بسته بندی اثاثیه و چیدمان را به بهترین شکل ممکن داشتید، با ما در تماس باشید. هم چنین می توانید برای دریافت اطلاعاتی از جمله هزینه ها، چگونگی انجام فعالیت ها و…با مشاوران ما در تماس باشید.

باربری فردیس
ادامه مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ضامن بار