باربری گوهردشت

باربری گوهردشت

ضامن بار کرج بصورت شبانه روزی با سالها سابقه درخشان خدماتی نظیر باربری اثاثیه منزل، اسباب کشی منازل و ادارات در سراسر ایران، با استفاده از روش‌های نوین بسته ‌بندی، حمل اثاثیه منازل و ادارات را با توجه به سبک و سلیقه مشتریان به همراه فن‌آوری‌های بروز و همچنین نوآوری و افراد متخصص تبدیل به شبکه ایی گسترده در ارائه خدمات باربری شده است. (باربری گوهردشت)

شماره های تماس : ۰۹۱۰۴۶۱۳۸۳۸ – ۰۹۱۹۷۳۰۱۱۹۸ – ۰۹۱۱۲۶۹۶۰۳۶ – ۰۲۶۳۴۳۴۸۰۲

 

در باربری ضامن بار بسته بندی ها به صورت خرده ریز و اقلام درشت می باشد، همچنین اتوبار گوهردشت آماده ارائه ی خدمات حمل و نقل و باربری و اثاث کشی به همشهریان عزیزاستان البرز و شهرستان های اطراف آن می باشد.

در باربری ضامن بار به شما کمک خواهد شد تا اثاثیه منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ مناسب و در سریع ‌ترین زمان مطابق با خواسته ‌هایتان جابه‌جا کنید. باربری ایمن، مقرون ‌به‌ صرفه و قابل ‌اعتماد را با باربری گوهردشت تجربه کنید.

 

شماره های تماس : ۰۹۱۰۴۶۱۳۸۳۸ – ۰۹۱۹۷۳۰۱۱۹۸ – ۰۹۱۱۲۶۹۶۰۳۶ – ۰۲۶۳۴۳۴۸۰۲

باربری ضامن بار شبانه روزی می باشد، خدمت گزاران شما و همکاران ما در باربری ضامن بار با بکارگیری و بهره مندی از تجربیات سالیان خویش آماده اند تا آنچه را شما عزیزان از یک جابجایی بی دغدغه انتظار دارید برای شما آماده کنند.

باربری و اتوبار، خدمات تخصصی بسته بندی، ارائه ی پکیج های مخصوص بسته بندی، حمل بار بین شهری، حمل اسباب و اثاثیه به شهرستان های اطراف و تهران و … تنها بخشی از خدمات باربری می باشد.

باربری اندیشه
ادامه مطلب

بسته بندی و اسباب کشی با باربری ضامن بار

باربری ضامن بار با استفاده از جدیدترین روش های بسته بندی برای بسته بندی و انواع پک‌های بسته بندی به همراه متخصصان حرفه ایی و آموزش ‌دیده، که در میان آنها همکاران خانم نیز برای انجام این امور وجود دارد شما را در انجام جمع و بسته بندی کردن و رفع مشکلات آن و آماده سازی اثاث برای جابجایی یاری می کنند. با ارسال درخواست جابجایی، کارشناسان ما، بهترین پک ها را بر حسب نیاز شما برای انتقال اثاثیه انتخاب خواهند کرد.

شماره های تماس : ۰۹۱۰۴۶۱۳۸۳۸ – ۰۹۱۹۷۳۰۱۱۹۸ – ۰۹۱۱۲۶۹۶۰۳۶ – ۰۲۶۳۴۳۴۸۰۲

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ضامن بار