وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه

ارتباط با ما : ۰۹۱۰۴۶۱۳۸۳۸ – ۰۹۱۹۷۳۰۱۱۹۸ – ۰۹۱۱۲۶۹۶۰۳۶

وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه ضامن بار ، به این معناست که هر وانتی و در هر سایز و اندازه ای که بخواهید ، در منطقه فردیس و عظیمیه می توانید با تماس با پرسنل ضامن بار با بهترین قیمت و شیوه ، بار و اثاثیه خود را جابجا کنید.

 

وانت باربری فردیس و وانت بار عظیمیه

ضامن وانت بار کرج

 

برای مشاوره و هماهنگی برای انتقال بار خود توسط وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه گروه ضامن بار کرج روی ” تماس باما ” کلیک نمائید.

اسباب کشی با وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه

هر روزه افراد بسیاری اسباب کشی میکنند. از شهری به شهری دیگر ، از محله ای به محله ای دیگر و… که این کار به نظر بسیار ساده به نظر می رسد. اما در حقیقت اینطور نیست و مراحل ویژه خود را دارد و نیازمند دقت ،  زمان و افراد کاربلد است و در غیر اینصورت ممکن است حادثه رخ دهد و خساراتی مادی و گاهی معنوی در پی داشته باشد. حتی دیده شده که افراد این امر را معضلی می خوانند و حس منتقل شدن به مکانی جدید را فراموش می کنند.اما ضامن بار کرج با رعایت تمام اصول باربری سعی دارد بهترین تجربه را برای شما مشتری عزیز در ضامن وانت بار کرج رقم بزند.

 

وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه

وانت بار کرج و حومه

 

اسباب کشی چهار اصل دارد :

۱. بسته بندی

بسته بندی کالا یا اسبابی که قرار است به جای دیگری منتقل شود بسیار حائز اهمیت است و قوانین و مقررات مختص خودش را دارد و اگر رعایت نشود می تواند خسارات مالی و جانی در پی داشته باشد. به عنوان مثال اسباب منزل باید به قدری با احتیاط بسته بندی شود که در انتقال و اتفاقاتی چون افتادن ناگهانی در چاله های خیابان و یا هرگونه تکانی که باعث شود وسیله ها آسیب ببیند جلوگیری شود. بعضی از وسایل همچون کمد ، یخچال ، میز و … شکستنی نیست ولی با تکان ها و ضربه هایی که ممکن است در ماشین حمل بار اتفاق بیفتد احتمال دارد اصطلاحا لب پر شود و لکه هایی روی آن نمایان شود که این خسارات گاهی بسیار ناراحت کننده است و مطمئنا اکثر دوستان از این بایت همیشه نگران هستند.

بعضی اجسام شکستنی است؛ مثل آیینه ، ظرف های کریستال و … که بسیار بیشتر باید مورد توجه در زمینه بسته بندی قرار بگیرد زیرا این دسته اجسام بسیار ظریف و سریع می شکنند. البته ناگفته نماند که ضامن بار کرج برای وانت بار کرج چاره ای اندیشیده است. از دیگر بار هایی که بسته بندی آن مهم است، بار هایی است که ممکن است به دیگران آسیب بزند. یعنی جسم سنگین و سختی که در وانت بار است خودش آسیب نبیند ولی با افتادن به علت بسته بندی نامناسب ، به اطرافیان خسارات مالی و گاهی جانی بزند. ضامن بار کرج با وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه که دراختیار دارد و پرسنل متخصص و با دقت خود بسیار به موضوع بسته بندی بار اهمیت میدهد که این امر باعث رضایت مشتریان بوده و ضامن بار کرج را از دیگر رقیبان وانت بار کرج مخصوصا در منطقه فردیس متمایز می سازد.

۲. حمل بار با کیفیت بالا

ضامن بار کرج – فردیس در انتخاب کادر خود از جوانان با تجربه ، متخصص، کاربلد و مسئولیت پذیر انتخاب می کند که به نوبه خود تاثیر چشم گیری در رضایت مشتری داشته است. پرسنل انتقال بار ضامن بار همیشه به نظر مشتری احترام قائل می شوند و از وسیله هایی که قرار است انتقال یابد همچون وسیله های خود مراقبت می کنند، که همین امر ما را از دیگر رقیبان وانت بار کرج مخصوصا متمایز می سازد.

۳. کیفیت کار وانت بار

وانت بار های مجموعه باربری ضامن بار مجهز به لوازمی هستند که بسیار در کیفیت حمل و نقل تاثیر گذار است. لوازم اضافی که روی وانت بار نصب شده است تا بار با سلامت کامل به مقصد برسد بدون هرگونه آسیب مالی و جانی.

وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه

ضامن وانت بار کرج

 

۴. اسباب کشی منصفانه

چیزی که همیشه برای مشتریان جزو معیار های انتخاب وانت بار است، میزان هزینه حمل و نقل است. شاید برای کسی که فقط یک بار قرار است باری را جابجا کند خیلی به میزان هزینه توجهی نکند ولی برای عزیزانی که مستاجر هستند و یا به علت شغلشان نیاز به وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه دارند این نکته مورد توجهشان قرار بگیرد و باعث شود به آن فکر کنند.

در اینجا باید گفته شود که  ضامن وانت بار کرج همواره برای مشتریان خود احترام قائل است و همزمان به منصفانه بودن حمل و نقل برای مشتری توجه می کند. از این رو با فاکتور های مهمی که باعث می شود قیمت حمل و نقل افزایش یابد را شناسایی کرده و تا جایی که ممکن است به کم ترین حالت ممکن می رساند و تعدادی از آن ها را که حذفشان بلامانع است را از مسیر برمیدارد تا مشتریان عزیز ضامن بار کرج دغدغه هزینه حمل و نقل را نداشته باشند و با خیال راحت و آسوده بار خود را به وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه  ضامن بار بسپارند.

معرفی ضامن بار

ضامن بار کرج  یکی از قدیمی ترین باربری های حاضر در کرج است و وانت بار فردیس در محدوده فردیس و همینطور وانت بار عظیمیه در مناطق عظیمیه و حومه آن را پوشش می دهند. البته ناگفته نماند که ضامن بار تقریبا تمامی نقاط کرج را پوشش می دهد و آماده همکاری و خدمات برای  باربری در کرج می باشد . ضامن بار همینطور داراری مجوز رسمی است که به اعتبار ما می افزاید و مشتریان عزیز با خیال آسوده به ما اعتماد کرده و بار و اثاثیه خود را به ما می سپارند.

مشتریان ما

با ضامن بار اسباب کشی را با خیال آسوده تجربه نمائید. مشتریان ضامن بار ساکن در  محدوده فردیس و یا عظیمیه می توانند با تماس باما کارشناسان ما ، با نوع خدمات ما آشنا شده و سپس سفارش وانت بار فردیس و یا وانت بار عظیمیه خود را اعلام کنند تا پرسنل متخصص ضامن بار در کم ترین زمان و با بیشترین دقت در محل حاضر شوند و بار و اسباب منزل و یا کارگاه و … شما را به آسانی و کوتاه ترین زمان جابجا کنند. شما با یکبار استفاده از یکی از خدمات ضامن وانت بار کرج مطمئنا به مشتریان دائمی ما می پیوندید زیرا در هیچ کجا اینچنین دقت و سرعت و اعتماد به صورت یکجا و در یک باربری دیده نمی شود.

این جملاتیست که از نظر مشتریان شنیده شده است و ما این را با شما مشتریان عزیز و گرامی درمیان میگذاریم.

انواع وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه

ضامن بار در کادر حمل و نقل خود انواع خودرو های باربری را دارد. از بزرگ ترین تا کوچک ترین، از مدرنترین تا قدرتمند ترین و… از بین خودروها ؛ دو خودرو بسیار پرکاربرد تر است نسبت به بقیه خودرو ها و به دلیل سایز آنها به صورت روزانه از آنها استفاده می شود. اولین خودروی پراستفاده پیکان وانت است.این خودرو که از قدیم الیام در بین خودرو های داخلی کشور بوده است از قدرت نسبتا خوبی برخوردار است و فضای بار آن نیز خوب و جادار است.

همینطور به علت قدمت تولید آن اکثریت مردم با آن آشنا هستند و شاید دلیل استقبال مردم نیز همین موضوع باشد. کم تر کسی پیدا می شود که از این خودرو استفاده نکرده باشد و یا از ویژگی های خوب آن مطلع نباشد. ظرفیت پیکان وانت حدودا ۵۰۰ الی ۶۰۰ کیلوگرم است. به این معنی که اگر بار یا اساب شما در ضامن وانت بار کرج حدود همین وزن باشد پیکان وانت بهترین گزینه است.

گزینه بعدی نیسان وانت است که مطمئنا همگی ما آن را می شناسیم و این خودرو نیز از خودرو های قدیمی ایران می باشد. به علت زیربندی و سیستم تعلیق ، و همینطور موتور و گیرباکس این خودرو به یکی از قوی ترین وانت ها تبدیل نمونه است که طی سالیان دراز این موضوع را ثابت نموده است. وزن قابل تحمل نیسان وانت ۲ تن است. یعنی اگر بار شما حدود ۲ تن وزن دارد نیسان بار بهترین گزینه است.

هزینه وانت بار فردیس و وانت بار عظیمیه

با توجه به ویژگی های گفته شده در مورد وانت بار ها ؛ ناگفته نماند که با توجه به قدرت و سایز خودرو ها ، هزینه هایشان نیز متغیر است. به همین منظور است که کارشناسان ما با بررسی بار شما مشتریان عزیز کوچک ترین و به صرفه ترین خودرویی که قابلیت جابجایی بار شما را دارد را به محل مورد نظر می فرستند تا در عین جابجایی آسان، کم ترین هزینه را بر دوش مشتریان عزیز بگذارد.

 

تماس با ضامن بار