باربری جهانشهر

باربری جهانشهر


باربری جهانشهر

خدمات حمل بار در سال های گذشته تغییر نموده اند و از حالت سنتی و پیش پا افتاده خارج شده اند. امروز این سری از خدمات توسط افراد حرفه ای و تیم های تخصصی با تجهیرات مناسب ارائه می شوند. یکی از شهر های ایران که این خدمات را به خوبی پرش داده است، شهر زیبای کرج است. خدمات حمل بار در کرج، هم در ارسال به خارج از شهر و هم در ارسال داخلی پیشرفت بسیاری داشته است. شما عزیزان اگر نیاز به خدمات حمل بار با  خودرو  سبک و یا سنگین دارید، باربری جهانشهر، به صورت ویژه برای عزیزانی که در این محدوده هستند فعالیت می کند.(باربری کرج)

شماره های تماس : ۰۹۱۰۴۶۱۳۸۳۸ – ۰۹۱۹۷۳۰۱۱۹۸ – ۰۹۱۱۲۶۹۶۰۳۶ ۰۲۶۳۴۳۴۳۸۰۲

خدمات گسترده ای چون بسته بندی حرفه وسایل خانه،تهیه نمودن ابزار مورد نیاز و چیدمان اثاثیه، توسط نیروی ماهر برای شما عزیزان فراهم شده است. خدمات باربری جهانشهرر، با تعرفه های شگفت انگیز خود، تلاش دارد تا در میان رقیبان جایگاه مناسبی کسب کند. خدمات با کیفیت، افراد حرفه ای، تجهیزات مدرن و ابزار درجه یک ما در راستای خدمت به شما عزیزان به کار گرفته شده اند. در صورتی که نیاز به یک شرکت ایمن برای حمل بار در شهر کرج دارید، از طریق شماره های تماس و یا وب سایت با ما در ارتباط باشید.

حمل بار، پدیده ای رو به رشد

خدمات شرکت های فعال در این زمینه با الگوبرداری از کشور های اروپایی گسترش یافته اند. اگر در گذشته شرکت های حمل بار تنها در روز اسباب کشی وسایل را جا به جا می کردند، امروز خدمات بسته بندی هم اضافه شده است. بنابراین هم برای حمل بار سبک و هم اسباب کشی می توانید از این خدمات استفاده کنید. اگر روز های پر مشغله ای را می گذرانید و زمانی برای بسته بندی ندارید و یا این کار را اصولی بلد نیستید، با ما تماس بگیرید.

بسته بندی اثاثیه منزل کرج
ادامه مطلب

 

شماره های تماس : ۰۹۱۰۴۶۱۳۸۳۸ – ۰۹۱۹۷۳۰۱۱۹۸ – ۰۹۱۱۲۶۹۶۰۳۶ ۰۲۶۳۴۳۴۳۸۰۲

بسته بندی تمامی لوازم منزل از جمله مبلمان، ظروف، لوازم برقی، لوازم چوبی و…با استفاده از ابزار مناسب انجام میشود هم چنین کارتن، چسب، وکیوم و نایلون حبابدار برای شما توسط ما تهیه خواهد شد. بنابراین همین حالا برای روز خاص خود  خدمات ویژه را سفارش دهید. برای سفارش خدمات می توانید وارد صفحه مخصوص در سایت شوید. در این صفحه به صورت آنلاین خدمات خود را برای تاریخ، لوکیشن، تعداد نیرو و نوع خدمات سفارش دهید. هم چنین برای دریافت مشاوره تلفنی و اطلاع از قیمت های حمل بار جهانشهر می توانید با مشاوران ما در تماس باشید. ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخ گوی سوالات شما خواهیم بود.

خدمات حمل بار جهانهشر

 • حمل بار سبک و سنگین با انواع خودرو در داخل کرج
 • حمل اثاثیه و خدمات اسباب کشی
 • بسته بندی اصولی و حرفه ای در سریع ترین زمان ممکن
 • چیدمان اثاثیه سبک و سنگین طبق درخواست مشتریان
 • جا به جایی اثاثیه
 • ارسال کالا به داخل و خارج از شهر

تیم حرفه ای ما در باربری بار جهانشهر، تمامی فعالیت های مربوط به اسباب کشی از جمله بسته بندی نمودن اثاثیه، انتقال آن ها به خودرو، ارسال آن ها به محل مورد نظر، جا به جایی به داخل و چیدمان دقیق اثاثیه را برای شما انجام خواهند داد. این خدمات در بهترین حالت و حتی در طول یک روز هم قابل انجام هستند. اگر نیاز به یک تیم حرفه ای دارید که سلامت کالای شما را تامین کند، همین حالا با ما تماس بگیرید.

باربری مهرشهر کرج
ادامه مطلب

شماره های تماس : ۰۹۱۰۴۶۱۳۸۳۸ – ۰۹۱۹۷۳۰۱۱۹۸ – ۰۹۱۱۲۶۹۶۰۳۶ ۰۲۶۳۴۳۴۳۸۰۲

چرا باید از خدمات حمل بار استفاده کنیم؟

 • دارای بیمه خدمات و سلامت کالا
 • استفاده از بهترین روش ها در انتقال کالا
 • حضور در محل طی زمان مشخص شده
 • تعرفه های عالی و خدمات ویژه برای مشتریان
 • احساس مسئولیت پذیری در حمل بار و کالای مشتریان
 • انتقال بی نقص کالا و بسته بندی ها بدون ایجاد آسیب

ایمنی کالا و بار شما توسط ما تامین خواهد شد و دیگر نیاز نیست که نگران وسایل ارزشمند خود باشید. ما به خوبی از چگونگی انتقال بار بدون آسیب اطلاع داریم و نهایت تلاش خود را خواهیم نمود. برای سفارش خدمات خود و رزرو نمودن روز خاص خود می توانید در هر ساعتی با ما در تماس باشید. حمل بار جهانشهر در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ضامن بار