نکات و ترفندهای بسته بندی باربری های درون شهری

بدون دیدگاه
نکات و ترفندهای بسته بندی باربری های درون شهری

نکات و ترفندهای بسته بندی باربری های درون شهری

معمولا هر زمان اسمی از اتوبار یا باربری به میان می آید اولین نکته ای که به ذهن همه ما می رسد چگونگی بسته بندی وسایل است . این که ما بدانیم قبل از انجام جا به جایی چطور وسایل را بسته بندی کنیم نکته ی بسیار حائز اهمیتی است . اگر ما بتوانیم هنگام باربری یک بسته بندی استاندارد داشته باشیم نیم بیشتری از استرس های ناشی از به میان آمدن اسم باربری و جا به جایی برایمان از بین خواهد رفت و دیگر نیازی نیست هیچ گونه استرسی از شکسته شدن یا آسیب دیدن وسایل مان حین انجام باربری داشته باشیم.
برای آنکه بتوان هر کاری را به بهترین وجه ممکن انجام داد ، همیشه نیاز به داشتن امکاناتی خوب و کاملا تخصصی است.
ضامن بار کرج به جهت اهمیت بالای رضایت مشتری ، در ارائه خدمات بسته بندی خود از بهترین لوازم از جمله : کارتن های بسیار محکم و چند لایه و بزرگ ، فوم های ضربه گیر ، کارتون هایی مخصوص پوشیده با فوم و پنبه برای وسایل قیمتی و شکستنی ، سلفون ؛ برای آسودگی هرچه بیشتر خاطر شما مشتریان عزیز استفاده میکند.
برای داشتن یک حمل و نقل و باربری خوب باید نکات را رعایت کرد که ما در زیر به شرح آن موارد برای شما میپردازیم :
لطفا صبر کنید هنوز وقت رفتن به سراغ وسایل نیست ، شما قبل از هر کاری باید لیست مرتب و کاملی از کار ها و وسایلی که باید در طول کار انجامشان دهید تهیه کنید
و اما وسایل مورد نیاز شما برای یک بسته بندی مطمئن . خوب شما برای این که یک بسته بندی خوب و مطمئن داشته باشید نیاز دارید به : کارتن (البته نه هر کارتنی کارتن های ضخیم و سفت و مطمئن) ، طناب محکم ، چسب نواری پهن و محکم ، پلاستیک های حباب دار ، روزنامه ، ماژیک (ترجیحا دو رنگ ماژیک استفاده کنید مشکی/آبی و قرمز تا بتوانید برای نشان دادن وسایل حساس یا شکستنی از رنگ قرمز استفاده کنید که زمان جا به جایی دقت بیشتری در حمل آن ها شود ) ، فومقبل از بلند کردن و جا به جایی هر یک از جعبه های پر شده با وسیلتان به دقت جعبه را برسی کنید و ازمحکم بودن اتصالات جعبه مطمئن شوید.
در بسته بندی لوازم شکستنیتان برای جلوگیری از به هم خورد و درنتیجه شکستن ظروف بهتر است هر یک از ظرف ها را به صورت جداگانه در روزنامه بپیچید و بعد بین ظروف و وسایل شکستنی فوم قرار دهید.
وسایل ارزشمند و گران قیمتمثل : طلا ، پول یا جواهرات را با وسیله نقلیه شخصی خود حمل کنید.
6) بعد از اتمام کار بسته بندی ، برای جوگیری از احتمال جا گذاشتن جعبه ها حتما یک دور تعداد آن ها را به صورت دقیق بشمارید.
7) بعد از اتمام چیدمان وسایل درون جعبه ها نام تک تک وسایل داخل آن ها را با برچسب و ماژیک روی در جعبه ها بنویسید و در صورتی که وسایل شکستنی داخل جعبه دارید حتما با خط درشت و ماژیک قرمز روی جعبه بنویسید «شکستنی»
8) حال برای سهولت در انجام کارتان زمان منتقل شدن به خانه جدید و شروع چیدمان وسایل روی جعبه ها به مکانی که به آن تعلق دارند هم اشاره کنید مثلا : وسایل آشپزخانه ، وسایل اتاق خواب.
برای سهولت در انجام کار های بسته بندی خود هنگام باربری میتوانید با ما تماس بگیرید.
نوشته‌های پیشین
اسباب کشی و باربری با وجود کودکان
نوشته‌ی بعدی
باربری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید