نکاتی درباره ی مراحل صحیح جابه جایی و حمل و نقل بار

بدون دیدگاه
باربری کرج ، وانت بار کرج

نکاتی درباره ی مراحل صحیح جابه جایی و حمل و نقل بار جهت سهولت در انجام مراحل بسته بندی لوازم و مراحل قبل از شروع جابه جایی تا شما عزیزان در انجام درست و به هنگام این مراحل دقت کافی داشته باشید و وسایل خود را با دقت و سلامت کامل به مقصد برسانید و جای هیچ نگرانی برای شما نباشد.

توصیه ها و نکات شرکت نمونه بار کرج برای انتقال بار وانجام باربری:
۱) حواستان باشد که راننده ی کامیون حمل بار شما باید کاملا از نوع بار شما باخبر باشد تا باتوجه به بار شما نحوه ی بارگیری را انتخاب کند و بارگیری را کنترل و مهار کند.
۲) دومین مورد این است که راننده و کمک راننده باید در هنگام بارگیری و جابه جایی کنار بایستند تل مزاحمتی بر سر راه کارگران حمل بار نداشته باشند و خودشان نیز به خاطر بی دقتی و سهل انگاری دچار آسیب دیدگی نشوند.
۳) دقت داشته باشید با رعایت موارد توضیحی کار باربری شما زمان بیشتر و طولانی تری ندارد و متوقف نیز نمیشود.
۴) آگاه باشید که راننده ی کامیون حامل اسباب و اثاثیه شما موظف میباشد در صورت رخ دادن هرگونه توقف ناگهانی یا ترمز ناگهانی قبل از تخلیه بار شما،کامیون رو کنترل و مهار نموده و همچنین از محکم بودن اتصالات کامیون نیز اطمینان حاصل کرده باشد تا کوچک ترین آسیب و ضرری برای وسائل شما وجود نداشته باشد.
۵) مهم ترین نکته که باید دقت داشته باشید راننده کامیون بار شما باید به طور منظم و مرتب بعد از طی هر ۸۰ کیلومتر از مسیر اثاثیه شما را چک کرده و از سلامت آنها اطمینان حاصل کند و مطمئن شود در سیستم مهربندی اسباب ها مشکلی وجود ندارد اگر داشته باشو به طور مجدد سیستم را تنظیم کند.
توصیه های پایانی باربری کرج ضامن بار :
در زمان تخلیه اسباب ها از کامیون اگر متوجه شدید که سیستم و اتصالات بار ها مناسب نیست برای مثال: اسباب ها از جای اولیه خود جابه جا شده باشند یا منحرف شده باشند یا آسیب دیده باشند حتما به راننده اخطار دهید و این امر را به شرکت حمل و نقل اطلاع داده تا رسیدگی شود و برای ارائه خدمات بهتر به شما تدابیری صورت بگیرد
نوشته‌ی بعدی
پرسش و پاسخ باربری ضامن بار کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید