باربری کرج ، وانت بار کرج

باربری کرج ، وانت بار کرج


توصیه ها و نکاتی درباره حمل و نقل بار و انجام باربری

۱) حواستان باشد که راننده کامیون حمل و نقل بار شما باید کاملا از نوع بار شما باخبر باشد تا باتوجه به بار شما نحوه بارگیری را انتخاب کند و بارگیری را کنترل و مهار کند.

۲) دومین مورد این است که راننده و کمک راننده باید در هنگام بارگیری و جابه جایی کنار بایستند تل مزاحمتی بر سر راه کارگران حمل بار نداشته باشند و خودشان نیز به خاطر بی دقتی و سهل انگاری دچار آسیب دیدگی نشوند.

۳) دقت داشته باشید با رعایت موارد توضیحی کار باربری شما زمان بیشتر و طولانی تری ندارد و متوقف نیز نمیشود.

۴) آگاه باشید که راننده کامیون حامل اسباب و اثاثیه شما موظف میباشد در صورت رخ دادن هرگونه توقف ناگهانی یا ترمز ناگهانی قبل از تخلیه بار شما،کامیون رو کنترل و مهار نموده و همچنین از محکم بودن اتصالات کامیون نیز اطمینان حاصل کرده باشد تا کوچک ترین آسیب و ضرری برای وسائل شما وجود نداشته باشد.

۵) مهم ترین نکته که باید دقت داشته باشید راننده کامیون بار شما باید به طور منظم و مرتب بعد از طی هر ۸۰ کیلومتر از مسیر اثاثیه شما را چک کرده و از سلامت آنها اطمینان حاصل کند و مطمئن شود در سیستم مهربندی اسباب ها مشکلی وجود ندارد اگر داشته باشو به طور مجدد سیستم را تنظیم کند.

توصیه های پایانی باربری کرج ضامن بار 

در زمان تخلیه اسباب ها از کامیون اگر متوجه شدید که سیستم و اتصالات بار ها مناسب نیست برای مثال: اسباب ها از جای اولیه خود جابه جا شده باشند یا منحرف شده باشند یا آسیب دیده باشند حتما به راننده اخطار دهید و این امر را به شرکت حمل و نقل اطلاع داده تا رسیدگی شود و برای ارائه خدمات بهتر به شما تدابیری صورت بگیرد

باربری کرج
ادامه مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ضامن بار